Faydalı Bilgiler

Araçlarda Unutulan Sıra Dışı 10 Eşya

İngiltere’nin en büyük bağımsız otomobil perakendecisi olan Motorpoint’e göre, bir evcil hayvanı, kısmi takaslı bir arabada kazara geride bırakılan en sıra dışı eşyalardan sadece biriydi.

Araştırma, İngiltere, İskoçya ve Galler’deki şube ağlarında, zorunlu olmayan perakende satışlarının başarılı bir şekilde geri dönüşünün ve kardeş şirketi Auction4Cars’ın otomobillerinin ardından, büyük bir kısmi değişim aracı akışının arkasından geliyor.

Mümkün olan en kısa sürede yeni tekerlekleriyle yola çıkma heyecanı içinde, bazı müşteriler en değerli eşyalarından bazılarını eski araçlarını boşaltmayı istemeden unutmuşlardır.

Bunlar arasında ev anahtarları, park izinleri, güneş gözlükleri, banka ve kredi kartlarının yanı sıra para ve telefon şarj cihazları gibi olağan şüpheliler yer alırken, personelin tekrar bir araya gelip yeniden bir araya gelmesi için bir dizi ‘olağandışı’ eşya geride bırakıldı. onların sahipleri.

  1. İç çamaşırı
  2. Evlilik yüzükleri
  3. Kuaför bebek kafaları
  4. Bir köpek
  5. Saman balyası
  6. Yetişkin DVD’lerinin (çok gizli olmayan) bir zulası
  7. Bir ağaç
  8. Takma dişler
  9. Yenilmemiş bir Metro
  10. Büyük ızgara

Hepimiz acelemiz olduğunda telefonlarımız, cüzdanlarımız ve anahtarlarımız gibi şeyleri geride bırakmaktan suçluyuz, bu yüzden müşterilerimizin yeni arabalarıyla uzaklaşmak için heyecan ve heveslerinin ortasında aynı şeyi yapmaları kesinlikle doğaldır. Ancak, bazı müşterilerimizin eski arabalarında bırakılan bazı garip şeylerle biraz şaşırdık. Neyse ki, çoğu eşyayı hak ettikleri ve köpek söz konusu olduğunda rahatlamış sahipleriyle yeniden birleştirebildik.

Daha başka insan neler unutabilir ki? ?

Bir önceki yazımız olan Sıfır Araba Almanın Avantajları Nelerdir? SEAT 0 Araç Kampanyaları başlıklı makalemizde indirimli araba fiyatları, O araç kampanyaları ve seat aksesuar kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu