Arıza Bilgileri

Renault Clio 4 Kart Tanınmadı Hatası

Renault Clio 4 Kart Tanınmadı Hatasıyla alakalı nasıl geçici çözüm uygulayabileceğinize dair yazımızı sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Yedek anahtarınız yok ve kartınızı yuvasına yerleştirdiğinizde kart tanınmadı hatası alıyorsanız muhtemel olarak kart içerisinde bulunan ayağın kopması sonucu bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Renault Clio 4 Kart Tanınmadı Hatasını giderebilmek için aracınızın kartınının üzerine herhangi bir istanbulkart tarzında bir kartı yerleştirerek kart giriş yuvasına ikisini birlikte yerleştirmeniz sorunu geçici olarak çözecek ve aracınız çalışacaktır.

Ayrıca daha önce Renault Clio Nasıldır, Kronik sorunları ve arızaları hakkında yazmış olduğumuz yazımıza göz atabilirsiniz.

Renault Clio 4 Kart Tanınmadı (Card Not Detecdet) Hatası Çözümü

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Yağ İkaz Lambası Söndürme başlıklı makalemizde Fiat Egea yağ bakım işareti, Fiat Egea Yağ İkaz Lambası Söndürme ve Fiat egea yağ lambası söndürme hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu