Elektrik Arızaları

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Fiat marka Egea, Punto, Linea, Doblo vs araçlarda gösterge paneli üzerinde bulunan uyarı işaretlerinden üçgen içerisinde ünlem şeklinde bir uyarı işareti alıyorsanız konuyla alakalı makalemizde çözümü sizler için sunuyoruz.

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşaretinin Anlamı

Fiat Egea Ünlem İşareti

Aracınızda bulunan park lambası, Fren lambası, Arka Sis lambaları, Sinyaller, Plaka lambaları vs arıza oluşursa bu ünlem işaretiyle karşılaşabilirsiniz. Buna bağlı olarak bir veya birden fazla ampülün yanması, sigortanın yanması yada elektrik bağlantısında yaşanan bir kesiklik yine bu uyarıyı almanıza neden olur.

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti Çözümü

Eğer bu durumla karşı karşıya kalmışsanız öncelikle lambalarınızı kontrol edin ve herhangibir patlak lambanızın olup olmadığını tespit edin. Eğer patlak bir ampül varsa onu değiştirebilir ve sonrasında uyarının gidip gitmediğini kontrol edebilirsiniz. Ancak lambayla alakalı sorun yoksa yukarıda saymış olduğumuz maddelerden bir tanesinde sorun var demektir. Böyle bir durumda en yakın Fiat servisine gidebilirsiniz.

Fiat marka araçlarla alakalı diğer makalelerimizi inceleme için konumuza göz atabilirsiniz. Fiat Arızaları ve Çözümleri

Bir önceki yazımız olan Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Honda Jaaz 2002-2008 model saat ayarı, Honda Jaaz saat ayarı ve Honda jaaz saat nasıl ayarlanır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu