Künye

İmtiyaz Sahibi/

Otoarizasi.net

Görüş, Öneri ve Haber bültenleri için:

iletisim@otoarizasi.net

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

E.Yılmaz

iletisim@otoarizasi.net

Editörler / News Editors  

Enes KELEŞ

Hukuk Danışmanı

Zeyd TÜRKYILMAZ

İletişim/email/Contact iletisim@otoarizasi.net

Yazılım/Software

WordPress

Adres/Adress

iletisim@otoarizasi.net

İstanbul

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. https://otoarizasi.net/ yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.https://otoarizasi.net/ harici linklerin sorumluluğunu almaz

Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2020 https://otoarizasi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları https://otoarizasi.net/‘e aittir.https://otoarizasi.net/ sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.  Bunlar https://otoarizasi.net/‘in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.  https://otoarizasi.net/‘deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. https://otoarizasi.net/ hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://otoarizasi.net/ However, sometimes the https://otoarizasi.net/ uses third parties to process your information.

https://otoarizasi.net/ requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://otoarizasi.net/ requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://otoarizasi.net/ we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://otoarizasi.net/ and its services. When you use https://otoarizasi.net/ online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://otoarizasi.net/ cookies section of our full Privacy Policy.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)
Başa dön tuşu