Faydalı Bilgiler

Doğukan Dudaroğlu, Doğukan Dudaroğlu Kimdir, Doğukan Dudaroğlu Hakkında

Doğukan Dudaroğlu kimdirDoğukan Dudaroğlu iş hayatı hakkında güncel bilgiler ve Doğukan Dudaroğlu hakkında basında çıkan haberler için bu yazımızı okuyabilirsiniz. EKU Fren Döküm San. A.Ş.’de Genel Müdürlük görevini gerçekleştirmektedir, aynı zamanda TAYSAD yönetim kurulu üyesi ve TAİDER üyesidir. 

Doğukan Dudaroğlu hayatı ile ilgili başlıca konuları dilerseniz incelemeye başlayalım. Keyifli okumalar dileriz.  

Doğukan Dudaroğlu Hakkında Başlıca Bilgiler  

Doğukan Dudaroğlu 1985 senesinde doğmuştur. Eğitimine 2003 senesinde Koç Lisesi’nde devam ettiği bilinmektedir. 2007 yılında ise eğitim hayatını İngiltere’ye taşımıştır. Dudaroğlu, Reading Üniversitesi Ekonomi (BSc) bölümünden başarı ile mezun olmuştur.  

TAYSAD Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’nin yönetim kurulunda yer almaktadır.TAYSAD derneğinin yanı sıra TAİDER Aile İşletmeleri Derneğinin de aktif bir üyesidir.  

Garanti Yatırım ve Cerberus Capital Management L.P. ortaklığı ile yaratılmış olan Özel Sermaye fonunun ve EBRD ile beraber yaratılmış olan Özel Sermaye fonunun kuruluş süresince ve yönetim aşamalarında katkıda bulunmuştur.  

Kariyerindeki gelişmelere yakından bakıldığında İngiliz Diageo Plc için gerçekleştirilmiş olan Mey İçki satışında ve bir reklam firmasının satışında danışman olarak rol aldığı da görülmektedir. Enerji, üretim, otomotiv ve gayrimenkul gibi çeşitli sektörlerde dikkat çeken şirketlere yatırım yapılmasını sağlamıştır.  

Günümüze geldiğimizde ise kampana fren balatası üretimi yapan EKU Fren ve Döküm San. A.Ş’ de Genel Müdürlük pozisyonuna devam etmektedir.

Doğukan Dudaroğlu’nun “Nasıl Bir Ekonomi” gazetesinde yayınlanmış “Eku Fren’in 100 ülkeye ihracatı” ile ilgili haberini de inceleyebilirsiniz.

Doğukan Dudaroğlu
Doğukan Dudaroğlu Hakkında

EKU Fren ve Döküm San. A.Ş Şirketi Hakkında Her Şey  

Sektörde 60 seneyi aşan bir tecrübe ile karşımıza çıkan EKU, en başta dünyaca ünlü firmalara fren kampanaları üretimi gerçekleştirerek iş hayatındaki yerini almıştır. Seneler boyunca imza attığı başarılar ve gelişen tecrübesi ile 2022 yılında Avrupa’nın en büyük dökümhanelerinden biri olarak bilinir.  

Sahibi olduğu Talaşlı İmalat Tesisinin, 2 milyon üretim kapasitesine sahip olduğu bilinmektedir. Donanımı ve başarılı çalışmaları ile Avrupa’nın başlıca işleme tesisleri arasındadır. Öne çıkan fren disk üreticileri arasında yer alır. 

Doğukan Dudaroğlu Kimdir
Doğukan Dudaroğlu

EKU Fren ve Döküm San. A.Ş, yedek parça pazarı ve ana sanayi konusunda öne çıkan şirketlerden biridir. Hizmet alanını Türkiye sınırları dışına çıkarmış, bir dünya markası olmaya adım atmıştır. Günümüzde sadece Avrupa’ya değil Amerika’ya da ihracat gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Dogukan Dudaroglu, Doğukan Dudaroğlu
Doğukan Dudaroğlu

Çok sayıda alternatif ile ürettiği ürün çeşitleri; firmanın şöhretinin dünya ülkelerine ulaşmasını sağlamış, otomotiv sektöründeki olası ihtiyaçlara yardımcı olmuştur.  

Bugün sizler ile paylaştığımız yazımızda Doğukan Dudaroğlu’nu ve fren balata üreticisi olan EKU şirketini tanıdık. Konu ile ilgili soru ve görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyor olacağız, teşekkür ederiz! ?  

Bir önceki yazımız olan 2022 SEAT Araba Kampanyaları ve Sıfır SEAT SUV Fiyatları başlıklı makalemizde 2022 araba kampanyaları, araba kampanyaları ve cupra formentor aksesuarları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu