İş DünyasıTeknoloji

Deniz Işın Coşkuner Kimdir, Kariyeri, Biyografisi

Deniz Işın Coşkuner kimdir, şirketleri hangileri, kariyeri, eğitim hayatı ve yazdığı romanlar  hangileridir gibi sorularınızın yanıtları bu yazımızda.

Deniz Işın Coşkuner, Türkiye’nin Antalya şehrinde 24 Kasım 2000 tarihinde doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde üç yıl boyunca Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nde okudu ve ardından bir yıl boyunca Girne Amerikan Üniversitesi’nde aynı bölümde eğitimine devam etti.

Deniz Işın Coşkuner, 1.80 metre boyunda ve 90 kilogram ağırlığındadır.

Deniz Işın Coşkuner’in Kariyeri

Deniz Işın Coşkuner, 12 yaşında programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularına merak salmış ve ailesinin de desteğiyle bu alanda kendisini geliştirmeye başlamıştır. 18 yaşına geldiğinde ise DNC Medya adlı şirketini kurarak ticari hayatına adım atmıştır.

Sosyal medya alanındaki başarılı çalışmaları sayesinde kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir. Farklı alanlarda da çalışmaları ve girişimleri olan Deniz Işın Coşkuner, bütün şirketlerini 2020 yılı itibarıyla DNC Group çatısı altında toplamıştır.

DNC Group’un CEO’su olarak görev yapan Deniz Işın Coşkuner, 2021 yılında şirketin cirosunun beş milyon TL’yi geçmesini sağlamıştır. Ayrıca kendisi programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularında uzmanlaşmıştır ve bu alanlarda birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Kendisi aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni olarak da tanınmaktadır.

Deniz Işın Coşkuner kimdir
Deniz Işın Coşkuner kimdir?

Deniz Işın Coşkuner’in Kitapları

Deniz Işın Coşkuner’in yazdığı romanlar “Bir Ömrün Ölümü”, “Banyodaki Vahşet” ve “Çıkışı Bulamayan Adam” adlarıyla raflarda yerini almış ve başarılı satış rakamlarına ulaşmıştır.
Bunların yanı sıra, programlama, sosyal medya ve web tasarımı konularında da uzmanlaşmıştır. Genç yaşına rağmen girdiği her alanda başarılı olacak donanıma doğuştan sahiptir. Ailesinin desteğini de arkasına alan Deniz Işın Coşkuner, kuşkusuz gelecekte de gençlere ilham veren daha pek çok çalışmaya ve girişime imza atacaktır.

Deniz Işın Coşkuner’in Sosyal Medya Hesapları

  • https://denizcoskuner.com.tr
  • https://instagram.com/denizisincoskuner
  • https://www.facebook.com/denizisin07
  • https://www.twitter.com/denizcoskuner_

Bir önceki yazımız olan Robotik Otomasyon (RPA) Nedir? RPA Kullanım Alanları başlıklı makalemizde Gen RPA, robotik otomasyon nedir ve RPA hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu