Araç İnceleme

Nissan Leaf Modeli Detaylı Araç İncelemesi

Nissan Leaf modelini sizler için inceledik ve fikirlerimizi belirttik. Gelin birlikte Nissan Leaf model araç incelemesine bakalım.

Önceki nesil bir Leaf’iniz varsa, yenisiyle takas etme zamanı. Her yönden daha iyi, önemli ölçüde öyle. Artan menzili ile daha geniş, daha iyi döşenmiş.

nissan leaf

Menzil

Yeni Leaf Plus, yeni, isteğe bağlı 62kW piliyle şarj başına yaklaşık 230 mil yol alır. Basitçe söylemek gerekirse, bu %99’umuz için yeterli. Bu aslında bir gaz deposu. Böylece tam şarja ihtiyaç duymadan birkaç gün, hatta bir hafta normal, günlük banliyö sürüşüne gidebilirsiniz.

İç mekân

Güncellenen iç mekân oldukça basit ama iyi bir şekilde bir araya getirilmiş. Uyum ve bitiş iyi.

İçeride, özellikle sessiz. 8 inçlik dokunmatik ekrandan ısıtmalı koltuklara ve daha yüksek donanım seviyelerinde direksiyon simidine kadar modern bir otomobilden beklediğiniz her şeyi bulacaksınız. Apple Car Play ve Android Auto mevcuttur.

Görünüm

Tamam, görünüşüne rağmen birçok kişi eski Leaf’i satın aldı. Bu şimdi değişebilir. Yeni Leaf, Nissan’ın ortağı Renault’dan aldığı Fransız farklı-farklı schtick’in hiçbirine sahip olmayan yakışıklı bir otomobil. Neredeyse küçük bir Crossover’a benziyor. Başlıca rakiplerinden biri olan Chevy Bolt’a benziyor.

Standart güvenlik

Otomatik acil frenleme, şehir içi ve otoyolda, önden çarpışma uyarısı gibi standarttır. SL trim, çok önemli kör nokta izleme ve yaya algılamayı ekler.

Şarj bağlantı noktası konumu

Şarj portu, arabanın burnunun hemen önünde. Bu bize onu koymak için özellikle iyi bir yer gibi görünüyor. Çünkü park. Yanına çektiğiniz bir benzin pompasından farklı olarak, genellikle arabanızın burnunun bittiği kaldırımda bir şarj istasyonu bulunur.

Bir önceki yazımız olan 2022 Mitsubishi Eclipse Cross İnceleme başlıklı makalemizde 2022 Mitsubishi Eclipse Cross, araç inceleme ve Mitsubishi eclipse cross özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu