Araç İnceleme

Chevy Silverado 2WD RST DBL Araç İncelemesi

Chevy Silverado 2WD RST DBL Araç modelini sizler için inceledik. 2019 yılından en çok tercih edilen pikap kamyonet modellerinden biri olan Chevy Silverado, birçok yönü ile ön plana çıkmaktadır.

Chevy Silverado 2WD RST DBL

Rahat

“Pikap kamyonu” deyince aklınıza ilk gelen şey değil ama Silverado’da sürüş çok rahat.

Ferah

Dışarıda ve içeride çok büyük. Silverado’da kimse sıkışık hissetmeyecek. Arka koltuktaki yolcuların bile uzanacak veya eğilecek yeri olacak. 8 çekmeceli bir şifonyer ve bir gardırop saklayabilecek devasa bir orta konsol için yer var.

İşleme

Bir pikap için, yapmasını istediğiniz şeyi yapar. Onu bir BMW i8 yerine bir kamyon gibi kullandığınızı varsayarsak, sakin bir sürüş sunar, tam olarak işaret ettiğiniz yere gider ve hafif bir gövdeyle yol alır.

Görünürlük

Bir kamyonetin güzel yanlarından biri, dört tarafında da dikey pencerelerin olmasıdır. Bu, etrafınızdaki her şeyi görmenizi sağlar. Ne yazık ki, yüksek kaput, kamyonun ön kısmının nerede bittiğini bilmeyi zorlaştırıyor.

Güzel dokunuşlar

Arka tamponlardaki yerleşik basamaklar, yatağa ulaşmayı kolaylaştırır. Yatak çok yüksek olduğu için, yatağın içini de görmenizi sağlar, ki bu destek olmadan yapamayız. Bagaj kapağı sönümlüdür

Bir önceki yazımız olan Nissan Leaf Modeli Detaylı Araç İncelemesi başlıklı makalemizde nissan leaf, Nissan Leaf 2022 ve Nissan Leaf elektrikli hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu