Araç İnceleme

2020 Mercedes A220 Araç İncelemesi ve Yorumları

Araba modelleri arasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Mercedes A220 2020 yılı araç modelini sizler için inceledik.

İç mekân

Birkaç diz üstü seviye, plastik istisnalar dışında, malzemeler mükemmel, işçilik iyi ve genel his, sessiz, yüksek teknoloji lükslerinden biridir. Motor sesi güzel bir şekilde kısılmış. Sürücünün gösterge panelinden orta konsol bilgi-eğlence ekranına kadar devam eden devasa ekran harika görünüyor.

2020 Mercedes A220

Ön koltuklar

Bu küçük bir araba. Yaklaşık bir Toyota Corolla büyüklüğünde. Mercedes-it-up’a göre Stuttgart’taki iyi insanlar daha yüksek kaliteli malzemeler içeriyordu. A220’nin ön koltuklarında oturanlar da fayda sağlayacak. İyi uyluk desteği ile uzun yolculuklarda bile rahattırlar. Mercedes’in koltuk ayar kontrolleri (üst kapıda koltuk şeklinde) bu işte ergonomik olarak en mükemmel olanlardır.

İşleme

Sportif bir kaliteye sahip ve iyi ağırlıklı direksiyon ile virajlarda kendinden emin hissettiren bir otomobildir. Arabanın seçilebilir “spor modu” kısa bir süre sonra yoruyordu ama normal “konfor” ayarında bile araba çok iyi viraj aldı.

Güç

188 beygir gücü, 4 silindirli turboya sahip A220’nin günlük sürüş için yeterli güce sahip olduğunu gördük. Sıradan 250 beygirlik dört silindirli motorların bu günlerinde aşırı miktarda beygir gücü değil. r

 

Bir önceki yazımız olan Renault Clio Nasıldır, Kronik sorunları ve arızaları başlıklı makalemizde Clio kronik sorunları ve çözümleri, Clio nasıl bir araç? ve Kronik sorunları ve arızaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu