Araç İnceleme

2019 Range Rover Sport HSE P400e 

Elektrik operasyonu

HSE P400e, Range Rover Sport’un plug-in hybrid modelidir. Elektrikli şarj cihazı bağlantı noktanızı ızgaradaki gizli prize takın ve yeterince bekleyin, Range Rover Sport size pille çalışan bir deneyim sunacaktır.

Pürüzsüz, güçlü ve sessiz. Aynı zamanda geçicidir. . . pillerin sınırlı boyutu nedeniyle çok geçici. Ancak tamamen elektrikli bir Range Rover’ın bir gün ne kadar iyi olacağını gösteriyor. Gelecekte, 5,500 kiloluk bir savaş arabasında sessizce süzülerek ilerliyor olabilirsiniz. Bunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

2019 Range Rover Sport HSE P400e

Kilometre

Bu şeyin 5,500 pound ağırlığında olduğundan bahsetmiş miydik? Bu 27.5 kayınvalide. Bu hareket etmek için çok fazla. O zaman yaklaşık 400 hp’yi hesaba katarsınız. Bunun gibi bir teçhizatta, plug-in hibrit sistemin işi, kilometreyi korkunçtan o kadar da kötü olmayana yükseltmektir.

Yaklaşık 15–20 mil tamamen elektrikli sürüşe sahibiz, bazen tam şarjla otoyola atlarsak daha az. Bu elektrik milleri açıkça benzinsizdir ve toplam verimliliğinizi artıracaktır. Elektronlarımızın büyük kısmını tükettikten sonra, P400e’nin dört silindirli benzinli motoruyla ve pilden elde ettiği hibrit avantajıyla yaklaşık 18 mpg elde ettik. Genel olarak, ne sıklıkta taktığınıza bağlı olarak, düşük 20’ler bekleyin.

İç mekân

Land Rover (Range Rovers’ı yapan şirket), Balmoral’da ün saldıklarını biliyor. Ve böylece, deriyi ikiye katladılar. İç mekân üst düzey, iyi bir araya getirilmiş ve iyi, pahalı hissediyor.  Rahat koltuklarda yüksekte oturuyorsunuz ve her yönü görebiliyorsunuz.

Off-road yeteneği

Testlerimiz, komşumuzun pachysandra’sında her zamanki off-road sapmamızı içermese de Range Rover Sport’un Land Rover’ların bilinen tüm off-road yeteneklerine sahip olduğundan eminiz. Bundan şüphe etmek için hiçbir nedenimiz yok.

Muhteşem geri görüş kamerası

Yedek kameraların  iPhone 11’e geçeceği günü sabırsızlıkla bekliyorduk ve şimdi gördük. Yedek görüntü kristal netliğinde ve keskindir. Bunun gibi daha yüksek çözünürlüklü kameralar, gece veya yağmur gibi ideal olmayan koşullarda büyük bir fark yaratır. Ya da geceleri yağmurda.

Bir önceki yazımız olan Renault Clio Nasıldır, Kronik sorunları ve arızaları başlıklı makalemizde Clio kronik sorunları ve çözümleri, Clio nasıl bir araç? ve Kronik sorunları ve arızaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu