Elektrik Arızaları

Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı

Honda Jazz aracı bulunanlar için aux uygulamasını nasıl yapacağınıza dair hem yazılı hemde video anlatımlı olarak makale içerisinde detyalara ulaşabilirsiniz.

Öcelikle şunu belirtmek isterizki eğer daha önce bu tarz uygulamalarda bulunmadınız yada bu konularda bilgi sahibi değilseniz çevrenizde bulunan oto elektrikçilere giderek yaptırabilirsiniz. Fakat bu işlerden az çok anlayanlar kolaylıkla aux işlemini araçlarına uygulayabilirler.

Yapılması Gerkenler;

Video’da göreceğiniz Honda Jazz aracınız da üzerinde teyp ve diğer kontrol düğmelerinin bulunduğu panelin alt kısmında bulunan vidalarını söktükten sonra paneli tırnaklarını kırmadan sağa, sola ve yukarıya doğru oynatarak çıkarmalısınız. Paneli çıkardıktan sonra panelin arka kısmında bulunan yeşil sokete işlem yapılacaktır. Video’da göreceğiniz uygulama Honda Jazz 2006 Elite Model‘dir.

Honda Jazz Aux Girişi Montajı Nasıl Yapılır?
Honda Jazz Aux Girişi Montajı Nasıl Yapılır?

Arka kısımda bulunan yeşil sokette bulunan 1 ve 2. beyaz bir kısa devreyle yapabilirsiniz. Diğerine direkt jakı bağlayabilirsiniz. Diğer uçlar ise Sağ uç 3. nolu pin, orta 4. nolu pin, sol ses girişi 5 nolu pin’e uygulayabilirsiniz.

Bu uygulamayı gerçekleştirdikten sonra teyp ekranında aux aktif bir şekilde görebileceksiniz. CD/AUX yazan tuşa tıklamanızla birlikte devreye girecektir. Bu uygulamaları tamamladığınızda Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı tamamlanmış olacaktır.

Honda Jazz Aux Çıkışı Montajı Detaylı Video Anlatım

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Park Asistanı Devre Dışı Uyarısı başlıklı makalemizde Fiat doblo park sensörü uyarısı, Fiat Egea Park Asistanı Devre Dışı Uyarısı ve Fiat egea park sensörü uyarısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu